Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş Yap

1.111,00 TL

DİKEY KAZI VE DERİN KAZI MAKİNASI

  • İlan Tipi: Kiralık
  • Marka: Hitachi
  • Bölge: Marmara Bölgesi
  • Şehir: İstanbul
  • Yaklaşık Ağırlık: 50.0 TON
  • Saat: 1000
  • Üretim Yılı(Model): 2010
  • İletişim(GSM): 05357245102
  • Listelenen: 23 Ağustos 2016 07:24
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
DİKEY KAZI VE DERİN KAZI MAKİNASI - Resim1

Tanıtım:

Uzun Bomlu Ekskavatörün Kullanıldığı Başlıca Alanlar
Keson Kuyuları

Kuyu kazılmasında gevşek (çürük, akıcı ve sulu) formasyonlarda uygulanan özel bir kuyu kazı metodudur. Keson kuyularının temizlenmesinde, diğer iş makinelerinin ulaşamayacağı için Uzun bomlu ekskavatör kesin bir çözümdür.
Derin Kazı Hafriyatı

Uzun bomlu ekskavatör ile tonajlarının elverdiği ölçülerde,diğer kazı makinelerinin ve ekskavatörlerin ulaşamadıkları derinliklerde çalışma olanağı sağlamakta,çok derin yada çok dar noktalarda bile etkin olarak kazı yapabilmektedir.Bu özellikleri sebebiyle derin kazı sahalarında hızlı ve ekonomik olarak çalışırlar.

Derinlik limitleri arttırılabilir olduğu halde genellikle 20 metre dikey derinliğe sahip sahalarda etkin olarak çalışılabilir.

Büyükşehirlerde ve yerleşimin sık olduğu alanlarda kurulan,çalışma sahasının elverişsiz olduğu şantiyelerde bile çok rahatlıkla kullanılır.Buna ek olarak uzun bomlu ekskavatör yüklemeyi doğrudan nakliye araçlarına yapabilmesi neticesinde en dar çalışma sahalarında bile etkin olarak çalışmaya imkan sağlamaktadır

Akarsu-Gölet Temizliği
Ülkemizde son yıllarda artan enerji talebini karşılamak üzere akarsu bakımından zengin yurdumuzun pek çok yöresine Hidro Elektrik Santraleri(HES) inşaa edilmektedir.Bu çalışmalar beraberinde mevcut akarsuların ve göllerin islah edilmesini zorunlu hale getirmektedir.

Akarsu,dere yatağı genişletme-derinleştirme-temizleme çalışmaları kapsamında uzun bomlu ekskavatör etkin olarak çalışabilmektedir.Yer yer su seviyesinden yüksek olan kıyılara sahip yada araç yoluna paralel olabilen akarsuların ve benzeri sebeplerle su yatağına erişim imkanlarının kısıtlı olduğu durumlarda bile sorunsuz olarak çalışabilirler.

Dere Kumu Ocakları
Bilindiği üzere yurdumuzda pek çok kum-çakıl ocağı yaygın olarak dere yatakları üzerine kurulmaktadır.Bu sebeple malzemenin akarsu yatağından çıkarılması konusunda pek çok iş makinesinin aksine teleskopik bomlu ekskavatör hareket kolaylığı sağlayabilmektedir.

Uzun bomlu ekskavatör ,genel maksatlı bir ekskavatörün çalışmasına göre tarama alanı ve derinlik sebebiyle vazgeçilmez iş makineleridir.

Mil Havuzu Temizleme
 Maden ocaklarının özellikle sulu eleme yapan sistemler için hazırlanan göletlerin zamanla toprak birikimi artmakta bu mil birikimi göletlerdeki su seviyesinin azalmasına yol açmaktadır.Periodik aralıklarla biriken mil çökeltisinin göletlerden uzaklaştırılması gerekmektedir.Uzun bomlu ekskavatörün çok sık kullanıldığı bir durumdur.Uzun bomlu ekskavatör yine akarsu çalışmalarında olduğu gibi etkin olarak hizmet verebilmektedir

İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
KİRALAMA DANIŞMANI
ERTUĞRUL BEY
+90 212 472 79 80
+90 535 724 51 02
EDMAKİNE.COM

Listing ID: 9725319de133b01c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.