Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kiralık İş Makinesi Logosu2012 yılında sıfır ilan ile yola koyulduk, bugün binlerce Kiralık İş Makinesi ilanı ile hizmet veriyoruz.

İş Makinesi kiralamak artık çok kolay..

 

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu Kiralık İş Makinesi web sitesi bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır.

65 farklı kategoride iş makinesini bünyesinde barındıran site Türkiye’nin her iline gününde iş makinesi ayarlayabilir güce ulaşmıştır. İş makinesi kiralamak ve iş makinesine iş bulmak artık çok daha hızlı ve kolay olmaktadır.

Web sitemiz temelde bir ilan sitesi olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimizi İş Makinesi kiralama ve İş Makinesini kiraya verme sektörüne dikey olarak yürütmekteyiz. Hem makine sahipleri hem de makine ihtiyacı olanların işlerini kolaylaştırıyoruz. İş Makinesi kiralamak için çıkıp dışarıda dolaşmak ve tek tek fiyat almak ciddi zaman kaybına sebep olmaktadır. Biz Türkiye geneli binlerce iş makinesini bir ekranda topladık ve ihtiyacı olanların buradan istediği makineyi kiralama olanağını oluşturduk. Aynı durum iş makinesini kiraya vermek isteyen makineciler için de geçerlidir. Makinesini parka çekip makinenin gölgesinde müşteri beklemenin ne kadar yorucu ve zor olduğunu bildiğimizden binlerce müşterinin web sitemiz üzerinden makineyi görüp kiralama seçeneğini oluşturduk. Böylece hız, kolaylık, zaman tasarrufu, birden fazla seçenek gibi avantajlar ile ülkemize hizmet veriyoruz.

Ücretsiz üyelik, Ücretsiz ilan vermek, Danışmanlık, Tanıtım, Kurumsal üyelik, Doping, Reklam, Kiralama Destek ve Kiralama aracılık temel hizmetlerimizdir.

 

Bizim en önemli amacımız hizmet etmektir.

Bizim en önemli hedefimiz sektörün en iyisi olmaktır.

Tüm bunları yaparken sizin eleştirileriniz ve önerileriniz bize güç ve kuvvet verecektir.

 

kiralikismakinesi.com sistesi tümüyle bir hizmet portalıdır. Hizmetimizin muhatapları iş makineleri sahipleri ve iş makinelerine ihtiyaçları olanlardır. İş makinesine ihtiyacı olan ve kiralık iş makinesi arayan bir firmaya yardımcı olmak ya da makinesini kiraya vermek isteyen bir firmaya yardımcı olmak bizim birinci hedefimizdir.

Site Ziyaret Grafiğimiz

kiralikismakinesi.com istikrarlı bir şekilde yükseliyor..

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemiz hakkında kısa video:

 

 

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...