110’luk Çeneli Kırıcı İmalatları ve Satışları +90 532 565 49 75

Anasayfa » İlanlar » 110’luk Çeneli Kırıcı İmalatları ve Satışları +90 532 565 49 75
foto
foto
foto foto

Satılık Fiyat :

285000 TL

İlan Tarihi :

12 Haziran 2015

Şehir :

İzmir

Model :

2015

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

DEMİRSTAR MAKİNA-TAŞ KIRMA ELEME ve KONKASOR TESİSLERİ
İMALATI
HIZLI ERİŞİM HATTI : + 90 532 565 49 75 FABRİKA : +90 232 853 70 96 PBX
Web: konkasorimalati. com
Şirketimiz Kurulduğu Günden Bugüne Kadar Mobil ve Sabit Konkasör Tesisleri ve Beton Santralleri Üretiminde 44 Ülkeye İhracat Yapmıştır.
BİZDEN TEKLİF ALMADAN ve ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEDEN KONKASÖR TESİSİ ALMAYA KARAR VERMEYİN…
Şirketimiz Kaliteli ve Uygun Fiyatta Konkasör Tesisi Üretmeyi Benimseyip Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Vermektedir.

Çeneli Kırıcı Detaylar
Çeneli Kırıcılarımız genel olarak, saatte, kapasitelerine göre 150 ton ila 900 ton taş kırar. Dilerseniz ,söze özel, daha yüksek kapasiteli çeneli kırıcı imal edebiliriz. Çeneli kırıcı genellikle bazalt, granit, dere malzemesi gibi en sert taşları kırmak için kullanılır.Oldukça güçlü ve sağlam çene yapısıyla, uzun yıllar, madencilik sektörünün en çok tercih edilen kırıcılarından biri olmuştur.Çene ayarlaması ile istediğiniz kapasitelerde istenilen ürünü alabilirsiniz.

Hidrolik piston yardımıyla kolaylıkla ayar yapılabilir. Çeneli Kırıcı ürünlerimiz, yan astarları krom alaşımlı çelik dökümlerle aşınmaya karşı daha uzun ömürlü hale getirilmiştir.Çeneli kırıcılarımız, birincil kırıcı ve sekonder kırıcılar olarak kullanıldığından , taş kırma eleme tesislerimizin en önemli ekipmanlarındandır.

Çeneli Kırıcı Avantajları :
• Ayarlanabilir çene yapısıyla istenilen ürünü alabilme.
• Birincil ve sekonder kırıcı olarak kullabilme imkanı.
• Eksantrik mili dövme çelik olduğu için ömrü uzundur.
• En sert ve aşındırıcı kaya parçalarını rahatlıkla kırabilme olanağı.
• Yüksek kapasiteli ve uzun yıllar sorunsuzca çalışır.
CLK-110 Çeneli Kırıcı Nasıl Çalışır ?
Kırma eleme tesislerinde, kayaları parçalayan ilk makine olup, kayayı kırmak için sıkıştırma kuvveti uygular. Bu sıkıştırma ile mekanik basınç oluşur. Çenelerden biri sabitken, diğer çene belli bir açıda ileri geri hareket ederek, sıkışan kayayı parçalar.Kırılan kayalar, ivme kazanıp aşamalı olarak, çıkışa doğru düşer.

Kapasite
CLK-110 Çeneli Kırıcı,ortalama, 250-350 t/s maden kırmaktadır. Bu kapasite, kırılacak taşın cinsine ve ebatına göre değişiklik gösterebilir.

Hangi Madenleri Kırabilir ?
Bazalt,granit,kalker,dere malzemesi ve daha bir çok madenin kırılmasında kullanılır.

Hidrolik Ayarlı Ürün Denetimi
Tüm çeneli kırıcı ürünlerimizde hidrolik ayar sistemi vardır.Bu sistem ile istenilen ürün elde edilir. Kırılan taşın çıkıştaki ebatları bu sistem ile değiştirilebilir.

Neden biz ?
Firmamız satmış olduğu ve satacağı her ürünün sürekli arkasındadır. 7/24 destek olanakları, hızlı çözümler, üstün makinalarımız ile müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını vermeyi hedefliyoruz.

Özellik Adı Değer
Ağırlık 33000 kg
Ağız Ölçüleri 1100 x 850 mm
Çene Açıklığı 100-200 mm
Kapasite 250-350 t/saat
Motor Gücü 132 kW

12 Haziran 2015

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

0532 565 49 75

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...