65’lik TERSİYER KIRICI + (90) 532 565 49 75

Anasayfa » İlanlar » 65’lik TERSİYER KIRICI + (90) 532 565 49 75
foto
foto

Satılık Fiyat :

75000 TL

İlan Tarihi :

19 Haziran 2015

Şehir :

İzmir

Model :

2015

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

DEMİRSTAR MAKİNA-TAŞ KIRMA ELEME ve KONKASOR TESİSLERİ
İMALATI
HIZLI ERİŞİM HATTI : + 90 532 565 49 75 FABRİKA : +90 232 853 70 96 PBX
Web: konkasorimalati. com
Şirketimiz Kurulduğu Günden Bugüne Kadar Mobil ve Sabit Konkasör Tesisleri ve Beton Santralleri Üretiminde 44 Ülkeye İhracat Yapmıştır.
BİZDEN TEKLİF ALMADAN ve ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEDEN KONKASÖR TESİSİ ALMAYA KARAR VERMEYİN…
Şirketimiz Kaliteli ve Uygun Fiyatta Konkasör Tesisi Üretmeyi Benimseyip Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Vermektedir.

Tersiyer Kırıcı Detaylar
Firmamız, 100 t/s ila 350 t/s kapasitelerinde Tersiyer Kırıcı imal etmektedir. Seyyar Tersiyer Kırıcı ve Sabit Tersiyer Kırıcı olmak üzere 2 tip üretim yapmaktayız.

Kum makinası olarak da bilinen bu ürünümüz, ince kübik ürün almak isteyen bir çok işletmenin tercihi olmuştur.
Tersiyer Kırıcılarımız, elek üstü malzemeyi; yüksek hızda dönen rotor üzerindeki kırıcı paletler vasıtası ile karşı sabit paletlere çarptırarak; ince ve kübik malzeme elde etmek için tasarlanmış olup, uzun ömürlü, düşük işletme maliyetli, yüksek mühendislik ürünüdür.

Kum makinalarımız, en yumuşak kalkerden en sert bazalt’a kadar, her türden taşı (kaya parçasını) kırabilirler.

Tersiyer Kırıcılarımızın Genel Özellikleri :
Kırıcı plakaları çelik döküm olup, çekiçler Krom alaşımlıdır.
Rotorun aşınan bölümleri krom dökümlü astarlar kaplanmıştır.
Çift yönlü rotor.
Ayarlanabilir ürün boyutu.
Yüksek hızlarda minimum vibrasyon.

TK-100 Tersiyer Kırıcı ürünümüz, ortalama, 175 t/s ürün verir.Yüksek performansıyla, dayanıklılığıyla, kum makinasından daha fazlası olduğunu görebilirsiniz.
TK-100 Tersiyer Kırıcı, tesiste sekonder veya tersiyer olarak kullanılabilir özelliktedir. Kireçtaşı, alüvyon ve taş ocağı malzemelerinde başarıyla kullanılmaktadır.

TK-100 Tersiyer Kırıcı, malzemeye yüksek hızda darbe etkisi uygulama prensibine göre çalışmaktadır. Besleme ağzından makine içine verilen malzeme paletler tarafından ayarlanabilir pandüller üzerindeki astarlara yüksek hızda gönderilmektedir.Bu süreç sürekli devam ederek malzemenin kırılması sağlanmakta ve yüksek oranda ince malzeme elde edilmektedir.

TK-100 Tersiyer Kırıcı çubukların bağlandığı pandüller ayarlanabilir özelliktedir. Rotora doğru yaklaştırıp uzaklaştırabilme işlemi hidrolik pistonlarla çok kolay bir şekilde yapılmakta ve istenilen malzemeye göre ayarlama gerçekleştirilebilmektedir.

Bu makinanın en önemli özelliklerinden biri de rotorun dönüş yönünün istenildiğinde veya periyodik olarak tersine çevrilebilmesidir. Bu ise rotor paletlerindeki aşınmanın çift yönlü olarak gerçekleştirilebilmesini ve palet ömrünün daha uzun olmasını sağlamaktadır.

Yüksek performanslı ve dayanıklı TK-100 Tersiyer Kırıcı ile işiniz asla yarıda kalmaz!

Özellik Adı Değer
Besleme açıklığı 1000×800 mm
Çekiç 8 Qty
Kapasite 175 t/saat
Max. Besleme Ebadı 120 mm
Max. Rotor Devri 916 rpm
Motor Gücü 200 kW
Rotor Ölçüsü Ø1000×800 mm

19 Haziran 2015

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

0532 565 49 75

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...