DMK 13-20 DARBELİ KIRICI + (90 ) 532 565 49 75

Anasayfa » İlanlar » DMK 13-20 DARBELİ KIRICI + (90 ) 532 565 49 75
foto
foto

Satılık Fiyat :

250000 TL

İlan Tarihi :

19 Haziran 2015

Şehir :

İzmir

Model :

2015

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

DEMİRSTAR MAKİNA-TAŞ KIRMA ELEME ve KONKASOR TESİSLERİ
İMALATI
HIZLI ERİŞİM HATTI : + 90 532 565 49 75 FABRİKA : +90 232 853 70 96 PBX
Web: konkasorimalati. com
Şirketimiz Kurulduğu Günden Bugüne Kadar Mobil ve Sabit Konkasör Tesisleri ve Beton Santralleri Üretiminde 44 Ülkeye İhracat Yapmıştır.
BİZDEN TEKLİF ALMADAN ve ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEDEN KONKASÖR TESİSİ ALMAYA KARAR VERMEYİN…
Şirketimiz Kaliteli ve Uygun Fiyatta Konkasör Tesisi Üretmeyi Benimseyip Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Vermektedir.

Sekonder Darbeli Kırıcı Detaylar

Sekonder Darbeli Kırıcılarımızın kapasiteleri , ortalama, 350 ton/saat ila 600 ton/saat’dır.
Size özel Sekonder Darbeli Kırıcı imalatı için lütfen bizi arayınız.
Çene ayarlı darbeli kırıcılardan olan, Sekonder Darbeli Kırıcı, DMK serisi kırıcılar olarak da bilinir. Orta ve yüksek sertlikte malzemeleri (kireç tası, dolomit, granit ve bazalt gibi.) rahatlıkla kırabilir. Dere malzemesi ile beslenebilme, kübik ürün, yüksek küçültme oranı, yüksek kapasite, düşük yatırım ve işletme maliyeti bu tip kırıcıları, kırma eleme tesislerinde ideal sekonder kırıcı yapmaktadır.

Sekonder Darbeli Kırıcı , üç ana parçadan oluşur: Rotoru taşıyan sabit alt gövde ve bunun üstündeki üst gövde. Üst gövde, hidrolik mekanizma ile bir mafsal etrafında dönerek rotoru ve iç parçaları ortaya çıkaracak şekilde açılabilir. Montaj ve demontaj çok basitleştirilmiştir. Sekonder Darbeli Kırıcıya giren taş, rotor çekiçlerinin savurması ile özel tasarlanmış birinci bölgedeki kırıcı elemanlara çarpar ve birinci kırma aşaması gerçekleşir. Bu bölgede kırılması çok zor malzemeleri dahi kırabilecek kadar yüksek basınç ve malzemeyi kırma gücü oluşturulur. Kırılan malzeme istenen ebatlarda ise ikinci bölgeye geçer. Bu bölgeye geçemeyecek kadar büyük malzemeler kırma elemanları tarafından tekrar birinci bölgeye gönderilir ve ikinci bölgeye geçebilecek boyuta gelene kadar bu bölgede kalır. İkinci bölgeye geçen malzeme bir kırma aşamasından daha geçer ve daha küçük ebatlara indirgenir. Daha sonra ise malzeme üçüncü ve son bölgeye geçer ve son kez kırma işlemi gerçekleşir. Artık malzeme en küçük ebatlara indirgenmiştir.

Sekonder Darbeli Kırıcı daha fazla kapasite, kübik ürün ve azaltılmış aşındırma maliyetleri sunar. Yüksek dayanıklılığa sahip olmasının yanı sıra, bakım kolaylığı da daha az toplam duruş süresi anlamına gelmektedir.

Sekonder Darbeli Kırıcı Avantajları
• Yüksek dayanıklı, açık disk, gerilimsiz rotor
• Büyük masuralı rulman yatakları
• Yüksek krom veya mangan alaşım çekiçler
• Arka kapılar sırt plakası cıvatalarına erişim olanağı sağlar
• Kırıcının iç yüzeyleri aşınmaya dayanıklı astar plakaları ile kaplanmıştır
• Hidrolik silindirlerle açılan gövde sayesinde kolay bakım avantajı
• Yüksek redüksiyon oranı
• Büyük boşaltma açıklığı
• Hidrolik ayar sistemi ile perde açıklığı ayarlanarak ürün boyutu ayarlanır

DMK-1320 Sekonder Darbeli Kırıcılarımız yüksek kapasiteli olup, kübik malzeme (kum,mıcır) elde etmek için idealdir. DMK-1320 Hidrolik ayarlı olup (HDK), içine demir ya da her hangi bir parça düştüğü zaman arkadaki gaz tüplerin yardımıyla öndeki ayar pandülleri geri çekerek makinaya herhangi bir zarar vermemektedir.

DMK-1320 Hidrolik Ayarlı Darbeli Kırıcı 250 mm’e kadar taş verilebilir. DMK-1320 Sekonder Darbeli Kırıcının gövdesi 20 mm ST 52 sacdan mamül olup yan astarları 16-18 krom alışımlı manganganlar ile kaplıdır. Sekonder darbeli kırıcıları daha fazla kapasite, kübik ürün ve azaltılmış aşındırma maliyetleri sunar. Yüksek dayanıklılığa sahip olmasının yanı sıra bakım kolaylığı da daha az toplam duruş süresi anlamına gelmektedir.
DMK-1320 Sekonder Darbeli Kırıcı ürünümüzü hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.
Özellik Adı Değer
Besleme açıklığı 500 x 2000 mm
Çekiç 12 Qty
Kapasite 600 t/saat
Max. Besleme Ebadı 400 mm
Max. Rotor Devri 650 rpm
Motor Gücü 315-355 kW
Rotor Ölçüsü Ø 1300 x 2000 mm
Sırt Plakası 36 Qty

19 Haziran 2015

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

0532 565 49 75

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...