KİRALIK UZUN BOMLU EKSKAVATÖR

Anasayfa » İlanlar » KİRALIK UZUN BOMLU EKSKAVATÖR
foto
foto

Kiralık Fiyatı :

1234 TL

İlan Tarihi :

08 Mayıs 2019

Şehir :

İstanbul

Marka :

Sumitomo

Model :

2008

Tipi :

Kiralık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

“19-21-23-25 METRE BOM UZUNLUĞUNA SAHİP”

Uzun Bomlu Ekskavatörün Kullanıldığı Başlıca Alanlar

Keson Kuyuları

Kuyu kazılmasında gevşek (çürük, akıcı ve sulu) formasyonlarda uygulanan özel bir kuyu kazı metodudur. Keson kuyularının temizlenmesinde, diğer iş makinelerinin ulaşamayacağı için Uzun bomlu ekskavatör kesin bir çözümdür.

Derin Kazı Hafriyatı

Uzun bomlu ekskavatör ile tonajlarının elverdiği ölçülerde,diğer kazı makinelerinin ve ekskavatörlerin ulaşamadıkları derinliklerde çalışma olanağı sağlamakta,çok derin yada çok dar noktalarda bile etkin olarak kazı yapabilmektedir.Bu özellikleri sebebiyle derin kazı sahalarında hızlı ve ekonomik olarak çalışırlar.

Derinlik limitleri arttırılabilir olduğu halde genellikle 21 metre dikey derinliğe sahip sahalarda etkin olarak çalışılabilir.

Büyükşehirlerde ve yerleşimin sık olduğu alanlarda kurulan,çalışma sahasının elverişsiz olduğu şantiyelerde bile çok rahatlıkla kullanılır.Buna ek olarak uzun bomlu ekskavatör yüklemeyi doğrudan nakliye araçlarına yapabilmesi neticesinde en dar çalışma sahalarında bile etkin olarak çalışmaya imkan sağlamaktadır

Akarsu-Gölet Temizliği

Ülkemizde son yıllarda artan enerji talebini karşılamak üzere akarsu bakımından zengin yurdumuzun pek çok yöresine Hidro Elektrik Santraleri(HES) inşaa edilmektedir.Bu çalışmalar beraberinde mevcut akarsuların ve göllerin islah edilmesini zorunlu hale getirmektedir.

Akarsu,dere yatağı genişletme-derinleştirme-temizleme çalışmaları kapsamında uzun bomlu ekskavatör etkin olarak çalışabilmektedir.Yer yer su seviyesinden yüksek olan kıyılara sahip yada araç yoluna paralel olabilen akarsuların ve benzeri sebeplerle su yatağına erişim imkanlarının kısıtlı olduğu durumlarda bile sorunsuz olarak çalışabilirler.

Dere Kumu Ocakları

Bilindiği üzere yurdumuzda pek çok kum-çakıl ocağı yaygın olarak dere yatakları üzerine kurulmaktadır.Bu sebeple malzemenin akarsu yatağından çıkarılması konusunda pek çok iş makinesinin aksine teleskopik bomlu ekskavatör hareket kolaylığı sağlayabilmektedir.

Uzun bomlu ekskavatör ,genel maksatlı bir ekskavatörün çalışmasına göre tarama alanı ve derinlik sebebiyle vazgeçilmez iş makineleridir.

Mil Havuzu Temizleme

 Maden ocaklarının özellikle sulu eleme yapan sistemler için hazırlanan göletlerin zamanla toprak birikimi artmakta bu mil birikimi göletlerdeki su seviyesinin azalmasına yol açmaktadır.Periodik aralıklarla biriken mil çökeltisinin göletlerden uzaklaştırılması gerekmektedir.Uzun bomlu ekskavatörün çok sık kullanıldığı bir durumdur.Uzun bomlu ekskavatör yine akarsu çalışmalarında olduğu gibi etkin olarak hizmet verebilmektedir

İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

KİRALAMA DANIŞMANI

ERTUĞRUL BEY

+90 212 472 79 80

+90 535 724 51 02

www.edmakine.com

08 Mayıs 2019

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05358854999

Kategorideki Vitrin İlanları

UZUN BOM KİRALIK- AYKE MAKİNA

UZUN BOM KİRALIK- AYKE MAKİNA 25000 TL - İstanbul

UZUN BOMLU EKSKAVATÖR

UZUN BOMLU EKSKAVATÖR 22000 TL - İstanbul

UZUN BOM AYKE MAKİNA

UZUN BOM AYKE MAKİNA 22000 TL - İstanbul

İstanbul Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...