Primer Kırma Eleme Tesisi Dragon 6000

Anasayfa » İlanlar » Primer Kırma Eleme Tesisi Dragon 6000
foto
foto

Satılık Fiyat :

245000 TL

İlan Tarihi :

22 Haziran 2016

Şehir :

İzmir

Model :

Diğer

Tipi :

Satılık

Bölge :

Ege Bölgesi

Kaldırma Ağırlığı :

Diğer

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Taş kırma ve eleme sektöründe en ön sıralarda olan şirketin en önemli makinelerinden biri olan dragon 6000 isimli makine son dönemlerde en sık kullanılan ve konuşulan makineler arasında yerini almış bulunmaktadır.
Dragon 6000 isimli makinemiz, çevreye son derece duyarlı olan daha az bir ses ile çalışma özelliğine sahip bir makinedir. Ebat olarak diğer makinelerden büyük görünmekte ve taş kırma işini çok daha kısa sürede yapmaktadır. Firmamızın en kaliteli ürünlerinden biri olan bu makine ile taş kırma eleme işi daha zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Madenlerde sürekli olarak kullanılan bu makine ile daha az elektrik kullanacaksınız ve daha kısa sürede daha fazla aktif iş yapacaksınız. Zamandan ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlayan bu makine ile işleriniz çok daha kısa sürede bitecektir.
Bu makine bu sektörün en iyilerinden biridir. Bu makine ile tasarruf yaparken özel mekanizması sayesinde rahatça çalışabilme imkânı bulacaksınız. İşinde iyi olan deneyimli firmamızın en iyi makinelerinden biri ile çalışmak işlevsel olacaktır.

22 Haziran 2016

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

0555 842 86 86 - 0 542 666 11 11

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...