Satılık Mobil Silindir Kırıcı General Makina

Anasayfa » İlanlar » Satılık Mobil Silindir Kırıcı General Makina
foto
foto

Satılık Fiyat :

131471 TL

İlan Tarihi :

25 Ekim 2016

Şehir :

İzmir

Model :

Diğer

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

General Makina Mobil Silindir Kırıcı imalatı da yapmaktadır. Aşındırıcı veya aşındırıcı olmayan maddelerdenkum elde etmekiçin kullanılır. Kırıcı merdaneler ve astarlar manganez alaşımlı aşınmaya mukavim çelik dökümden imal edilmiştir. Merdane yüzeyleri istenen malzeme iriliğini temin edecek şekilde düz veya yivli olarak temin edilebilir.

İnce malzeme kırmak için ikisi düz,orta iriliktemalzeme için biri düz biri yivli ve kalın malzeme kırmak için ikisi yivli merdane kullanılır.Silindir kırıcılarbeslenen malzeme içerisindeki demir kaçaklarına karşı hidropinomatik koruyucu sistemle teçhiz edilmişlerdir. Bu sistem top aralıklarının ayarını da kolaylaştırmaktadır.

Volan milli ve merdane milleri C45 karbon çeliğinden mamul olup , gövdeye 22 serisi ağır hizmet masuralı yataklarla yataklanmış ve labirent keçelerle toz ve diğer tesirlere karşı korunmuştur. Merdane göbekleri pik dökümden mamul olup , mile özel konik manşon kilitlerle kilitlenmiştir.

Silindir kırıcılar genellikle kömür, kok, cam, gübre, potas, tuz, kireç, kireçtaşı, yumuşak cevherleri, kırılgan malzemeleri ve endüstriyel mineraller için daha kaliteli kübik ürün üretirken kullanılırlar. Bu makinalar toz malzeme istenilmediği yerlerde tercih sebebidir.

Mobil Silindir Kırıcı fiyatları için hemen arayın! % 100 Müşteri memnuniyeti, Garantili makina imalatı.

25 Ekim 2016

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

0543 3823535

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...