SATILIK TİTREŞİMLİ BESLEYİCİ BUNKER TBX-75 + (90) 532 565 49 75

Anasayfa » İlanlar » SATILIK TİTREŞİMLİ BESLEYİCİ BUNKER TBX-75 + (90) 532 565 49 75
foto
foto

Satılık Fiyat :

50000 TL

İlan Tarihi :

19 Haziran 2015

Şehir :

İzmir

Model :

2015

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

DEMİRSTAR MAKİNA-TAŞ KIRMA ELEME ve KONKASOR TESİSLERİ
İMALATI
HIZLI ERİŞİM HATTI : + 90 532 565 49 75 FABRİKA : +90 232 853 70 96 PBX
Web: konkasorimalati. com
Şirketimiz Kurulduğu Günden Bugüne Kadar Mobil ve Sabit Konkasör Tesisleri ve Beton Santralleri Üretiminde 44 Ülkeye İhracat Yapmıştır.
BİZDEN TEKLİF ALMADAN ve ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEDEN KONKASÖR TESİSİ ALMAYA KARAR VERMEYİN…
Şirketimiz Kaliteli ve Uygun Fiyatta Konkasör Tesisi Üretmeyi Benimseyip Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Vermektedir.

TBX-75 Titreşimli Besleyici ürünümüz uzman ekibimiz tarafından, özenle, dizayn edilmiştir.Yüksek kapasiteli ve uzun ömürlüdür.Kırıcı grubu için beslemeyi 2 adet vibro motor ile yapmaktadır. 60-10 mm’lik lamalar ile desteklenmiş gövde yapısı bu ürünün gücünü ortaya koymaktadır.Besleme hazneleri 10 ³ ila 60 ³ kadar çıkabilir.

Zamana Meydan Okur
Bunkerin iç yüzeyindeki ana iskeletin (1.katman) dışında, tüm titreşimli besleyicilerimizde, 2.katman olarak astarlarbulunmaktadır.Astarlar zamanla aşınmaya başlayınca, yedek parça servisimiz devreye girer.Yeni astarlar takılarak, makina kullanılmaya devam eder. Böylece makinanın ömrü uzar ve firmanıza minumum maliyet çıkarır.

Çift Izgaralı Süzgeç
TBX-75 , çift ızgaralı süzgeci sayesinde, kirli ve yapışkan malzemeleri en zor şartlarda bile ayırarak, kırıcı grubunu (çeneli kırıcı) rahatlatır.Bu ızgaralar sayesinde , bunkere düşen kayalar en iyi şekilde optimize edilir.

Neden biz ?
Kullanımı kolay ve yüksek performanslı bu ürünümüz, çeşitli endüstriyel sektörlerde kullanılabilir. TBX-75 ‘i tercih eden müşterilerimiz, daha az güç tüketimi, daha iyi kar, verimlilik ve insan gücüne daha az bağımlılık elde eder.
Firmamız satmış olduğu ve satacağı her ürünün sürekli arkasındadır. 7/24 destek olanakları, hızlı çözümler, üstün makinalarımız ile müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını vermeyi hedefliyoruz.
Titreşimli Besleyici , büyük kaya parçalarını taşıyarak, birincil kırıcılara (primer çeneli kırıcı ve primer darbeli kırıcı) ön besleme yapmaktadır.
Titreşimli Besleyiciler, iki adet vibro motor ile titreşim yapıp, kırıcıya malzeme besleyerek, tesisin kırma işleminde birinci sırasında yer almaktadır.

Titreşimli Besleyici ‘nin üzerinde ızgaralı elek bulunmaktadır. Bu elek toprak baypas malzemesinin çok olduğu yerlerde iki kademeye çıkartılıp, kırıcının içine girmeden baypas olarak stoğa atılır; bu şekilde agregamız temiz ve istenilen kalitede olur.

Titreşimli besleyici ürünümüzün, iç tarafları ST-52 aşınmaya dayanıklı çelik saçlarla kaplı olup, astarları cıvatalı olduğu için değişebilme özelliğine sahiptir. Titreşimli besleyici ürünümüz uzun yıllar çalıştıktan sonra, üst tarafındaki astarları aşınır, bu durumda aşınan astarın, ana gövdeye zarar vermeden değişmesi gerekir. Firmamız , her zaman müşterilerinin yanındadır. Düzenli bakım ve kontrolleri yapıp aşınan parçayı değiştiririz, böylece üretim aksamadan devam eder ve Titreşimli Besleyici Bunker ‘in ömrü uzar.
Genişlik700 mm
Kapasite100 t/saat
Motor Gücü2×3 kW
Uzunluk3000 mm

Satılık Titreşimli Besleyiciler ve Titreşimli Besleyici fiyatı için bizi arayınız.

19 Haziran 2015

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

0532 565 49 75

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...