Tersiyer Kırma Eleme Tesisleri Dragon 45

Anasayfa » İlanlar » Tersiyer Kırma Eleme Tesisleri Dragon 45
foto
foto

Kiralık Fiyatı :

335000 TL

İlan Tarihi :

22 Eylül 2016

Şehir :

İzmir

Model :

Diğer

Tipi :

Kiralık&Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Kapalı Devre Tersiyer Kırma Sistemi Dragon 45 tek bir platformda toplanmış bulunmakla beraber , bir tır ile taşınabilinmekte olup, 15 dakika içinde işletmeye alınabilmesi için dizayn edilmiştir. Şuan Dünyada ve Türkiye pazarında en çok tercih edilen Makine olma özeliğim taşımaktadır. Besleyici sistemi kullanım esnasında yapışmaları engellemek için konveyör bantlı veya müşterinin çeşitlli isteklerine bağlı olarak titreşimli olaraktatercih edilebilmektedir. Bu sayede sorunsuz bie çalışma ile minimum bakım tüketiciye sunulmaktadır.

Mobil Konkasör tesislerininde elek üstü yada kullanılmayan ürünleri için kum yapmabilmesi açısından en ideal kırıcılar arasındadır. Besleyici haznesi ekskavatör ve loder ile tesisden direk konveyörle beslemeye uygun olarka hazırlanmıştır. Kırıcıda inceltmeyi sağlamak üzere sıra duvar sistemi mevcuttur. Motor gücü 110-160 KW dır. Ana konveyör bant sistemi 800 mm konveyör bant olarak tasarlanmış, özel kumanda sistemi ile de kontrol edilebilme özelliği eklenmiştir. Hidrolik güç sistemi 125 Litre olup, pano malzemesi Siemens marka, pano sisteminde frekans kontrol sistemi kullanılmıtır. Jeneratör sistemi opsiyonel olup Cummins, Perkins, Doosan, Deutz markalarının 6 Silindirli dizel motorlu olanı ve Marelli Alternatörü kullanılarak üretilmiştir.

Kapasite olarak kırılacak malzeme ve besleme ünitesi ürün boyutlarına göre değişkenlik göstermekte olup 75-110 ton arasında kapasiye uyumludur. Tozsuzlandırma Sistemine gelince ise , konveyörlerde tozu bastırmak için yüksek basınçlı suyu nozula püskürterek toz oluşumu minimuma indirgenmşitir. Besleyiciler Vibromotorlu olup Emtaş, İtalvibras veya Oli marka olarak seçilmiştahrik tamburları kauçuk kaplı ve dişli tipinde üretilmiştir.

22 Eylül 2016

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

+902328539373 +905558428686 +905426661111

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...