Serbest Zamanlı Çalışacak Eleman Alınacaktır!

Anasayfa » Duyuru » Serbest Zamanlı Çalışacak Eleman Alınacaktır!

Arkamızda bıraktığımız 5 yılda sıfır ilandan 5000’in üzerinde ilan sayısına ulaştık. Bu süre içerisinde standartlarımıza uymayan binlerce ilanı da silmek durumunda kaldık. Makine sahiplerinin ve makine kiralayanların sorunlarını bildiğimiz için hızlı geliştiğimizi düşünüyoruz. Makine sahipleri kendiliğinden sitemize üye olup ilan veriyorlar. Üye olmak ve ilan vermek ücretsizdir. Site yönetimi olarak biz de siteye girilen ilanları inceler ve uygun olan ilanları yayına alırız, uygun olmayanları da sileriz. Sitemizdeki tüm ilanlar bu şekilde sisteme girilmiş.

Türkiye geneli tüm makine kategorilerinde sitemizde 5000’in üzerinde İş Makinesi ilanı bulunmaktadır. Herhangi bir bölge veya ilde ihtiyacınız olan Ekskavatör, Loder, Greyder, Silindir, Kazıcı-Yükleyici, Trencher, Dozer, Vinç, Sepetli Platform, TIR, Kamyon, Forklift, Beton Pompası, Beton Mikseri vb. iş makinesini çok kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilir.


Geldiğimiz noktada sitemizin hacmi büyümüş durumda ve insan kaynağına ihtiyacımız bulunmaktadır. Part time ve serbest zamanlı olarak çalışabilecek elemanlara ihtiyacımız bulunmaktadır. Bizimle çalışmak isteyenler il sınırlaması olmaksızın Türkiye’nin herhangi bir ilinde isteyen kişi şartları sağlamak suretiyle bulunduğu ilde bizimle çalışabilir.

Aranan Özellikler

 • Diksiyonu düzgün
 • İnsanlar ile iletişim kurmaktan çekinmeyen
 • Dürüst
 • Bilgisayar ve akıllı telefon kullanabilen
 • Sosyal medya kullanan
 • Web Sitemizin sosyal medya hesaplarından en az birini takip eden(facebook, twitter, instagram)

Yapılacak İş

Sitemizin ücretli servisleri olan Kurumsal Üyelik, İlan dopingi ve Reklam konusunda firmalar ile görüşüp onları ikna etmektir.

Müşteri bir iş makinesi sahibi olabilir ve makinesi iş bulamadığı için sitemizin kurumsal üyesi olmak isteyebilir ya da reklam vermek isteyebilir.

Müşteri bir makine distribütörü olabilir ve satışını yaptığı iş makinelerinin reklamını vermek isteyebilir.

Müşteri bir makine tamir servisi olabilir ve reklam vermek isteyebilir.

Müşteri yedek parça satan bir esnaf olabilir ve reklam vermek isteyebilir.

Sitemizin formatına uygun tüm firmalar ile çalışabiliriz. Bizimle çalışacak personelin bulacağı müşteri yukarıda yazdıklarımızın dışında da olabilir.

Ücret

Sitemizin standart fiyatları var ve bunlar günlük, aylık, altı aylık ve bir yıllık şeklindedir. Çalışacak personelin alacağı ücret bulacağı işe göre olacaktır. Personelin bulduğu işten yapılan tahsilatın %40’ı kendisine ödenecektir. Bu ödeme bulunan müşteri sistemde kaldığı sürece yapılacak.

Ödeme

Müşterinin ödemeyi yaptığı haftadan sonraki hafta içinde personelin payı kendi adına olan banka hesap numarasına gönderilir.

Bizimle çalışmak istiyorsanız aşağıdaki form üzerinden iletişim kurun ve bilgilerinizi gönderiniz!

  05 Mayıs 2017

  Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

  Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...