Kurumsal Üyelik Kampanyası

Anasayfa » Duyuru » Kurumsal Üyelik Kampanyası

kiralikismakinesi.com

2012 yılında sıfır ilan ile yola koyulduk, bugün binlerce Kiralık İş Makinesi ilanı ile hizmet veriyoruz.

İş Makinesi kiralamak ve kiraya vermek artık çok kolay..

 

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu Kiralık İş Makinesi web sitesi bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır.

65 farklı kategoride iş makinesini bünyesinde barındıran site Türkiye’nin her iline gününde iş makinesi ayarlayabilir güce ulaşmıştır. İş makinesi kiralamak ve iş makinesine iş bulmak artık çok daha hızlı ve kolay olmaktadır.

Web sitemiz temelde bir ilan sitesi olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimizi İş Makinesi kiralama ve İş Makinesini kiraya verme sektörüne dikey olarak yürütmekteyiz. Hem makine sahipleri hem de makine ihtiyacı olanların işlerini kolaylaştırıyoruz. İş Makinesi kiralamak için çıkıp dışarıda dolaşmak ve tek tek fiyat almak ciddi zaman kaybına sebep olmaktadır. Biz Türkiye geneli binlerce iş makinesini bir ekranda topladık ve ihtiyacı olanların buradan istediği makineyi kiralama olanağını oluşturduk. Aynı durum iş makinesini kiraya vermek isteyen makineciler için de geçerlidir. Makinesini parka çekip makinenin gölgesinde müşteri beklemenin ne kadar yorucu ve zor olduğunu bildiğimizden binlerce müşterinin web sitemiz üzerinden makineyi görüp kiralama seçeneğini oluşturduk. Böylece hız, kolaylık, zaman tasarrufu, birden fazla seçenek gibi avantajlar ile ülkemize hizmet veriyoruz.

2020 yılı itibariyle sitemize getirdiğimiz güncellemeler ve ilave hizmetler ile çok verimli ve her iş makinesi firmasının kurumsal üye olmak isteyebileceği bir platforma dönüşmüş durumdadır.

Günümüzde ulaşmış olduğumuz seviye itibariyle sitemizden her gün Kiralık İş Makinesi talep edilmektedir. Biz bu talepleri kurumsal üyelerimize yönlendiriyoruz.

Kiralık iş makinesi isteyenler için oluşturduğumuz Makine Talep ilanı modülünü devreye aldık. Böylece iş makinesi arayanlar da sitemizde lazım olan iş makinesini yayınlayabilirler. Biz bu ilanları Kurumsal Üyelerimiz ile paylaşarak onlara avantaj sağlamaktayız.

İş arayan operatörler veya makinesine operatör arayanların işlerini kolaylaştırmak için de Operatör ilanı bölümünü devreye aldık.

Makinesini satmak isteyenler için de Satılık İş makinesi bölümünü devreye aldık.

Makine Ataçman ve yedek parçaları için Makine Ataçmanları bölümünü devreye aldık.

Firmalar sayfası ile sitemizdeki tüm kurumsal üyelerin bulunduğu Firmaların yayınlandığı ve şehir veya hizmet verdiği makine türüne göre filtrelenebildiği sayfamızı devreye aldık.

Fiyat hesaplama modülü ile kiralık iş makinesi arayanların en çok sorduğu sorunlardan birine büyük oranda çözüm oluşturmuş olduk. Şehir ve makine türü seçilerek ilgili makinenin ortalama fiyatını hesaplayan modülümüz sitemize eklenen son ilanlar üzerinden değer oluşturduğu için genel olarak güncel olmaktadır.

 

Sizde sitemize Kurumsal üye olarak tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kurumsal üyelik fiyatları çok düşük olup aşağıdaki gibidir.

1 Aylık               :10 TL

6 Aylık               :40 TL

1 Yıllık               :50 TL

5 Yıllık               :150 TL

 

Türkiye’nin en büyük Kiralık İş Makinesi web sitesi olan kiralikismakinesi.com sitemizin bir Kurumsal Üyesi olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 

28 Kasım 2020

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...