Yüzyılın Deprem Felaketi

Anasayfa » Haber » Yüzyılın Deprem Felaketi

Ülkemizde gerçekleşen deprem felaketi bizi büyük oranda yaraladı. Aldığımız bu darbeyi atlatmamız ve daha iyi bir bir toplum olarak yaşama kalan yerden devam etmemiz için üzerimize düşen çok şey bulunmaktadır. Kaybettiğimiz canlar, ağır yaralı kardeşlerimiz ve hala enkaz altında yatanlarımız; bütün bunlar çok ağır ve zordur. Ancak el ele verirsek, iyi niyet ile çalışırsak ve hesap sorarsak atlatmamız mümkün olabilir. Aksi taktirde gerçekleşen bu depremin etkileri yüzyıllar sürecektir.

Tüm dünya ülkemizde gerçekleşen deprem için yardım ediyor. Türkiye insanı, Türküyle, Kürdüyle hep beraber el ele verim bu felaketin altından çıkmaya çalışıyor. Her zaman ve her yerde fırsattan istifade eden, art niyetli kişiler olsa da bu depremde ortaya çıkan olumlu sivil inisiyatif yetkili devlet kurumlarının yaptıklarının çok üzerinde olması her şeyin üzerindedir.

Yüzlerce iş makinesi deprem bölgesinde çalışmakta ve gece gündüz çalışmaktadır. Bir hatırlatma ve rica olarak tekrar söylemek isteriz ki öncelikle canları kurtarmak için iş makinesi olan herkesin elini taşın altına koyması gerekmektedir. Ayrıca henüz tüm canlar kurtarılmamışken kimilerinin molozları kaldırıp delilleri ortadan kaldırmasına makinecilerin alet olmamasını rica ediyoruz.

 

kiralikismakinesi.com

14 Şubat 2023

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

Yapılan Yorumlar

Muhammed27 Mart 2024

Jcb operatorüyüm

kiralikismakinesi27 Mart 2024

Merhaba Muhammed,

JCB operatörü olduğunu yazmışsın. Sitemize gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz. Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...