60 lık Kırma Eleme Tesisi – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » 60 lık Kırma Eleme Tesisi – Güven Taş Makina
foto
foto
foto foto

Satılık Fiyat :

500000 TL

İlan Tarihi :

11 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

60’lık Konkasör Tesisi
Konkasör tesislerinde üretimi yapılan makineler genel olarak satın alınan tesise ve tesisin üretim kapasitesine uygun olarak tasarlanmaktadır. 60lık konkasör tesisleri de küçük ve orta işletmelerin uzun süreli işlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş makine sistemleridir. Üretim kapasitesi olarak saatte 60 ile 80 ton arasında üretim yaparak gün içerisinde binlerce ton üretim yaparak avantaj sağlamaktadır. Küçük ve orta işletmelerde üretim yapmak üzere tasarlanan makinelerin üretim kapasiteleri isteğe göre arttırılabilmektedir. Hem mobil hem de sabit olarak kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Mobil konkasör sistemleri, çalışma sahası içerisinde sabit bir konuma bağlanmadan her yerde kullanılma imkanı sağlarken, sabit konkasör sistemleri çalışma sahasında belirli bir alanda sabit olarak kurularak uzun süreli çalışma imkanları sağlamaktadır.
Avrupa standartları ve CE sertifikalarına uygun olarak üretimi yapılan 60lık konkasör tesisleriülkemizde ve Avrupa’da birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Olası iş kazaları ile can ve mal kaybının yaşanmaması açısında güvenlik ile donatıla makineleri uzun süre kullanabilirsiniz. İklim şartlarına uygun olan tasarımları ile her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz sağlam materyallerden üretilmiştir. Ayrıca makineler çalışma esnasında çevre ve doğaya zarar vermeden doğa dostu bir sistem ile üretim yapmaktadır. Ayrıca hidrolik bileşenlerden oluşan yapısı ile kolay kurulum, bakım ve onarım işlemleri olanakları sağlamaktadır. Kısa süre içerisinde kurulumu yapılan ve üretime hazır hale getirilen makineler firmalar tarafından sık sık tercih edilmektedir.
Kullanıcı olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise konkasör sistemleri satın alırken çalışma alanınıza ve üretim kapasitenize en uygun makineleri belirleyerek, ona göre makine modeline karar vermenizdir. 60lık konkasör tesisleriküçük ve orta işletmelerin üretimlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Saatte üretim kapasitesi olarak tam olarak küçük ve orta işletmelerin üretim kapasitelerine uygun olarak tasarlanmıştır.
Güven taş makina tarafından üretimi yapılan sistemler arasında firmalar tarafından oldukça sık tercih edilen konkasör sistemleri tamamen firmamız bünyesinde üretilmekte ve üretimi sırasında sağlam ve doğaya zarar vermeyen malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca kurulum ve montaj işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizler de firmamızdan makine satın alarak ayrıcalıklı imkânlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

11 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...