SSS (Sık Sorulan Sorular)

Anasayfa » SSS (Sık Sorulan Sorular)
  • Üye olmak ve  ilan eklemek ücretsiz mi?

Sitemize üye olmak ve ilan eklemek ücretsizdir. Ayrıca Kurumsal üyelik seçeneği de bulunmaktadır. Kurumsal üyelik ücretlidir. Kurumsal üyelik ile eklenebilen ilan sayısı sınırsız olup ayrıca diğer leve hizmetlerden de faydalanılabilir.

  • Siteye nasıl üye olunur?

kiralikismakinesi.com adresinin ziyaret ettikten sonra ekranın sağ üst tarafında “Kayıt Ol” kısmı tıklanır ve http://www.kiralikismakinesi.com/kayit-ol/ adresine geçilir. Burada kullanıcı adı, email adresi ve şifre girmeniz istenir. Bunları girdikten sonra “HESAP YARAT” kısmı tıklanır. Bu şekilde üye olunur.

  • Kullanıcı adı nedir, ne işe yarar?

Sitemizde hesap oluşturduğunuzda şifre ile birlikte giriş yapmak için yazdığınız bir isimdir. Siteye her giriş yaptığınızda bu kullanıcı adını girmeniz gerekmektedir. Markanızın, firmanızın veya kendi isminizi yazmanızı öneririz.

  • Siteye üye olmadan ilan ekleyebilir miyim?

Üye olmadan siteye ilan eklenemez. Ancak üye girişi yaptıktan sonra ilan ekleyebilirsiniz.

  • İlan eklerken fotoğraf yüklemede problem yaşıyorum, neden fotoğraf yüklenmiyor?

Her ilan için 4 adet fotoğraf yükleyebilirsiniz ancak her fotoğrafın maksimum bir sınır boyutu var. Eğer yüklediğiniz fotoğraflar çok büyük ise biraz küçülterek deneyebilirsiniz. Yüklenecek fotoğrafların maksimum boyutu fotoğraf yüklenen ekranda yazmaktadır.

  • Kaç adet İlan ekleyebilirim?

Kaç adet iş makineniz var ise o kadar ilan ekleyebilirsiniz. Aynı makine için birden fazla ilan eklenmesi uygun değildir. Tekrar ilanları belli periyotlarda kontrol edip siliyoruz.

  • İlandaki iletişim numarası kime ait?

İlan eklenirken ilan sahibinin yazdığı GSM numarası ilan yayınlandığında görünür. Bu sayede ilgili ilandaki makine ile ilgilenenler direk makine sahibi ile iletişim kurabilir.

  • Aradığım iş makinesini nasıl bulabilirim?

Aradığınız iş makinesinin kategorisini tıkladıktan sonra sayfanın sağ tarafında “Sonuçları Filtrele” kısmından İlan Tipi, Marka, Bölge, Şehir, Yaklaşık Ağırlık ve Para Birimi gibi değişkenler üzerinden doğru iş makinesine ulaşabilirsiniz.

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...