90 lık Kırma Eleme Tesisi – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » 90 lık Kırma Eleme Tesisi – Güven Taş Makina
foto
foto
foto foto

Satılık Fiyat :

850000 TL

İlan Tarihi :

11 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Sabit konkasör tesisleri içerisinde bulunan bir diğer makine sistemleri ise 90lık konkasör tesisleri olmaktadır. Üretim kapasitesi olarak küçük ve orta işletmelerin kullanımına uygun olarak tasarlanan makinelerin saatte üretim kapasiteleri 120 ile 150 ton arasında değişmektedir. Bu da bir gün içerisinde orta halli bir işlemeye binlerce ton üretim yapma imkânı manasına gelmektedir. Makinelerin çalışma kapasiteleri çalışma alanları ve taşların sertliklerine göre değişmektedir. Ayrıca makinelerin üretim kapasiteleri arttırılmaktadır. Sabit konkasörler çalışma sahası içerisinde sabit bir alana kurularak uzun süre çalışmaya uygun halde montajlanmaktadır. Çalışma sahanızın içerisinde bir konuma sabitlediğiniz 90lık konkasör tesisleriiklim ve doğa şartlarına uyum sağlayan yapısı ile üretim yapmaktadır. Her mevsim ve her arazi koşuluna uyum sağlayan yapısı ile uzun yıllar çalışmaya uygun olarak tasarlanmıştır.
Firmamız tarafından üretimi yapılan konkasör sistemleri hem mobil hem de sabit olarak üretilmektedir. Mobil olarak üretilen konkasör sistemleri çalışma sahası içerisinde bir yerden başka bir yere taşınabilmektedir. Bu sayede birden fazla yerde üretim yapılabilmektedir. Bu tarz konkasörler büyük çalışma sahasında çalışılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. 90lık konkasör tesislerisabit konkasör tesisleri arasında yer almaktadır. Sabit konkasör sistemleri mobillerden farklı olarak çalışma alanı içerisinde sabit bir yere konumlanmaktadır. Bu sayede konkasör sistemleri uzun yıllar boyunca sabit bir alanda üretim yapmaktadır.
Güven Taş makina tarafından da üretimi yapılmaktadır. 90lık konkasör tesisleriüretiminde kullanılan malzemeler genel olarak çevre dostu ve doğaya zarar vermeyen malzemelerden üretilmektedir. Bu sayede çalışma alanlarınızda uzun yıllar çalışma sürdürürken aynı zamanda çevreye zehirli maddeler sarmadan doğayı da koruyabilirsiniz. Uzun yıllar çalışmaya uygun olarak tasarlanan makinelerde bu tarz özellikler bulunması hem makinelerin kullanımı hem de doğaya karşı gönül rahatlığı içerisinde üretim yapma imkânı sağlamaktadır. Üretim kapasitesi olarak küçük ve orta halli işletmelerin üretim ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretildiklerinden dolayı üretim kapasiteniz, 120 – 150 ton arasında ile 90’lık konkasör sistemlerini satın alarak verimli üretimler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca firmamız tarafından verilen teknik servis ve kurulum imkânlarından da faydalanmak isterseniz telefon ile veya internet sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

11 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...