GTM-70 Mobil Konkasör Sahibinden – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » GTM-70 Mobil Konkasör Sahibinden – Güven Taş Makina
foto
foto
foto
foto foto foto

Satılık Fiyat :

450000 TL

İlan Tarihi :

10 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Mobil Konkasör Tesisi Pro-70
Taş kırma ve eleme tesisleri içerisinde üretim yapan mobil konkasör tesisi GTM-70 küçük çaplı işletmelerin üretim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Üretim kapasitesi olarak saatte ortalama 60 ton ile 90 ton arasında üretim yapabilmektedir. Makinenin üretim kapasitesi kırılacak taşların büyüklüğü ve sertliğine göre değişmektedir. Üretim kapasiteleri, firmaların ihtiyaçlarına göre arttırılabilir ya da azaltılabilir. Mobil olarak kurulan sistemler tek şase üzerine kurularak dar ve engebeli arazi koşullarında çalışma imkânları sağlamaktadır. Ayrıca hava koşullarından etkilenmeyen yapısı ile her mevsim kesintisiz üretim imkânları sağlamaktadır. Mobil konkasör makineleri çalışma sahası içerisinde farklı alanlarda çalışma imkânları sağlamaktadır. Kolayca bir tır yardımı ile bir yerden başka bir yere taşınabilmesinden dolayı kısa süre içerisinde üretim yapılacak alana taşınabilmektedir.
Mobil konkasör tesisi GTM-70 Teknik Özellikleri
• Makine modeli:GTM-70
• Üretim kapasitesi: 60 – 90 ton / saat
• Maksimum besleme miktarı: 350×450 MM
• Toplam motor gücü: 220 KW
• Rotor Çapı: 950×750 MM
• Jeneratör Gücü 350 kW
Mobil konkasör tesisleri içerisinde üretim kapasitesi en az olanGTM – 70 kırılması zor olan taşları kırarak daha küçük ebatlara getirmektedir. Kırılan ve ezilen malzemeler inşaat sektöründe, yol yapım tesislerinde ve beton santrallerinde kullanılmaktadır. Firmalar mobil konkasör tesislerinde kullanılan makineleri satın alırken üretim kapasitelerini hesaba katarak makine satın almalıdırlar. Nedeni ise tesis içerisinde hedefledikleri üretim miktarlarını az enerji ile sağlamalarıdır. Eğer üretim kapasiteleri altında makine satın alınırsa yeterli verim alınamaz ve üretimde aksaklıklar yaşanabilir. Diğer bir durum olan üretim kapasitelerinizin üzerinde bir makine satın almanız halinde ise üretilen fazla malzemeler firmaların ellerinde kalabilmektedir. Bu tarz durumlar ile karşılaşmamak ve yeterli, verimli üretimler sağlayabilmeniz açısından üretim kapasitelerinize uygun makineler satın almanız gerekmektedir.

10 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...