kiralık traktör su tankeri römork

Anasayfa » İlanlar » kiralık traktör su tankeri römork
foto
foto
foto
foto foto foto

Kiralık Fiyatı :

3500 TL

İlan Tarihi :

23 Aralık 2014

Şehir :

İstanbul

Tipi :

Kiralık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Tanıtım ;

2006 yılında kurulmuş olan firmamız kısa zamanda müşterilerimizin çözümlerine yardımcı olmak , her türlü hafriyat, nakliye, inşaat ve altyapı işlerini yapmak ve işlerimizin teslimatını zamanında ve güven içinde yapmaktadır.
Firmamız teknolojiyi günü gününe takip eden, konusunda tecrübeli deneyimli teknik kadromuz geniş makine parkımız ile her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Birçok alt yapı zemin, kanal yıkım ve inşaat ince işçiliği işlerinde başarı sağlamış ve sürekli ilerleme kaydetmiştir. İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan hafriyat ve inşaat işlerinin hızlı bir şekilde yapılması için makine parkını, çağımıza uygun olarak yeni ve son model makinelerle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilemekteyiz.
Yeryüzünde insana ve insan yaşamına verilen önem arttıkça, diğer iş kollarında olduğu gibi inşaat sektöründe de yüksek teknoloji, uzmanlık ve yetişmiş insan gücüne verilen önem de artmıştır. Mükemmele ulaşmak için, işimize gösterdiğimiz özeni, hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşları seçme konusunda da gösteren firmamız, insanla bütünleşen çevreyi yaptığımız iş kadar benimsemiştir.
Er-ka Hafriyat Nakliye İnşaat ve Altyapı olarak temel felsefemiz, uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmete önem veren, eğitimli kadrosu ile yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmaktır.

Hizmetlerimiz ;
Bina Temel Hafriyatı
Moloz Nakliyesi
Yıkım İşleri
İnşaat ve İnce İşçiliği (Alçı,Boya,Alçıpan,Fayans,Kalebodur,Parke v.b.)
Kanal Açma ,Kapatma
İş Makinası Kiralama
Bina İçi Tadilat Tamirat
Hafriyat Alımı
Peyzaj Dizayn

23 Aralık 2014

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

0 532 355 80 32

Kategorideki Vitrin İlanları

İstanbul Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...