Satılık 100 m3 Mobil Beton Santrali – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Satılık 100 m3 Mobil Beton Santrali – Güven Taş Makina
foto
foto
foto
foto foto foto

Satılık Fiyat :

131471 TL

İlan Tarihi :

13 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

100 m3 mobil beton santrali, beton kırma ve eleme tesislerinde çok fazla tercih edilen bir makine türüdür. Saatlik ortalama 100 m3 üretim kapasitesine sahip olan bu makine genellikle alanı belli olan, kısa süreli iş yapacak yüksek bütçeli firmaların tercih ettiği bir makine türüdür. Firmalar beton santrali seçiminde mutlaka kendi üretim kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır, kaliteli ve verimli bir üretim için kapasitesine göre makine kullanmalıdır. Makinanın pek çok avantajı vardır, özellikle düşük kapasite ile çalışıp yüksek verim elde edildiğinden dolayı pek çok firmanın tercihidir.
Güven taş makina 100 m3 mobil beton santralleri üretiminde Avrupa Standartlarına uygun bir üretim yapmaktadır, ayrıca makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde doğaya zarar verilmez, işçilerin hayatını tehlikeye atacak bir durum oluşmaz. Hidrolik çalışma sistemine sahip oluşu ile bakım ve onarım işlemleri oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır, yedek parça değişiminde zaman kaybedilmez ve maddi açıdan üretim kesintiye uğramayacağı için kazanç elde edilir.
Full otomatik oluşu ile de tek kişi ile kolaylıkla uzaktan kumanda e4dilebilir, ekstra elemana ihtiyaç yoktur. Makinanın en büyük avantajı ise özel tasarımı sayesinde çok fazla bir kurulum alanına ihtiyacının olmayışıdır. Kurulum ve taşıma işlemleri oldukça kolay bir şekilde halledilir. Bir gün içerisinde tek bir tır ile kolaylıkla taşınma işlemi gerçekleştirilir ve istenilen araziye kolaylıkla yerleştirilir. Tek bir şase üzerine kurulu oluşu da montaj ve demontaj işlemlerini oldukça kolaylaştırır. Kolay bakım ve onarım işlemlerinden dolayı da hiçbir şekilde ekstra masraf olmaz, dayanımı yüksek malzemelerden üretilmiş olan 100 m3mobil beton santrali her türlü kötü hava koşullarında bile yüksek performans göstererek çalışamaya devam eder, bu da firmalara yüksek kazanç imkânı sunar.

13 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...