Satılık 110 luk Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Satılık 110 luk Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina
foto
foto

Satılık Fiyat :

370000 TL

İlan Tarihi :

09 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Taş kırma ve eleme tesislerinde kırılacak olan malzemelerin eldesi ve kırılma işlemlerini gerçekleştiren 110luk çeneli kırıcılar üretim kapasitesi olarak saatte 250 ton ile 300 tın arasında taş kırma kapasitesine sahip olarak çalışmaktadır. Küçük ve orta işletmelerin üretim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan ve üretim yapan makineler uzun yıllar üretim yapabilme performansına göre üretilmiştir. Bazalt, dere taşı, kalker, granit, boksit, kömür ve demir gibi kırılması çok zor olan taşları kırma kapasitesine sahiptir. 110luk çeneli kırıcılarAvrupa standartları ve CE sertifikaları ile üretilmiştir. Ülkemizde ve Avrupa ülkelerinin birçoğunda kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca makineleri firmamızdan satın aldığınız takdirde, kurulum, söküm, bakım, tamir ve parça değişimi işlemlerini hidrolik yapıda tasarlanan sistemleri sayesinde kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Ayrıca firmamız makineleri üretim aşamasında çevreye ve doğaya zarar vermeyen doğal malzemeler kullanarak insan sağlığını tehdit eden unsurları sistemleri kullanmamaktadır. Düşük enerji tüketimi ve yüksek performans ile çalışan makineleri uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabilir ve üretim yapabilirsiniz.
Çeneli kırıcılar arasında üretim kapasitesi orta dereceli olan 110luk çeneli kırıcılar çalışma prensibi olarak, sıkıştırma kuvveti kullanmaktadır. Yapılan sıkıştırma sayesinde ortaya mekanik enerji çıkar. Çenelerden biri sabitken diğer çene ileri geri hareket ederek sıkışan kayayı parçalar. Kırılan kaya parçaları ise ivme kazanarak çıkışa doğru ilerler. Çalışma kapasitesi arttırılabilen çeneli kırıcının saatte üretim kapasitesi 250- 350 tona kadar çıkabilmektedir.
Güven taş makina tarafından üretimi yapılan çeneli kırıcılar tamamen hidrolik malzemelerin kombinasyonlarından meydana geldiklerinden dolayı kurulum ve montaj işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirilerek vakit kaybetmeden üretim yapma imkânları sağlamaktadır. Ayrıca nakil ve kurulum işlemleri deneyimli montaj ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. teknik servis imkanları ile de firmalarınızın üretimine destek olmaktadır.

09 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...