Satılık 30 m3 Mobil Beton Santrali – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Satılık 30 m3 Mobil Beton Santrali – Güven Taş Makina
foto
foto
foto
foto foto foto

Satılık Fiyat :

131471 TL

İlan Tarihi :

13 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Mobil beton santralleri arasında 30 m3 mobil beton santrali firmalara düşük üretim maliyeti ile yüksek üretim kapasitesi sunar ve çok fazla tercih edilen bir makinadır. Ortalama olarak saatlik üretim kapasitesi 30 m3 olup, genellikle küçük ve orta bütçeli firmaların tercih ettiği bir makinadır. Kullanıcılara kaliteli beton üretimi, zamandan tasarruf imkânı, işçiden kar etme sağladığı için dünya çapında çok fazla kullanılan bir makine türüdür.
Güven taş makina’nın ürettiği makinalar Avrupa standartlarına uygundur ve hiçbir şekilde kullanımı sırasında çevreye ve insan sağlığına zararı yoktur. Makinanın özel tasarım olması ile her türlü dar ve zorlu araziye kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilir. Tek şase üzerine kurulu olduğundan dolayı montaj ve demontaj işlemleri oldukça kısa bir süre içerisinde tek tır ile gerçekleştirilmektedir. Makinanın yapımında kullanılan malzemelerin yüksek dayanımlı oluşu ile de hiçbir şekilde kötü hava koşullarından etkilenmez ve kesintisiz bir üretim imkânı sunar, firmalar bu makinanın kullanımı ile hem zamandan tasarruf eder hem de maddi açıdan kazanım sağlar.30 m3 mobil beton santrali hidrolik çalışma sistemine sahiptir ve bakım, onarım işlemleri oldukça kolay bir şekilde halledilir. Full otomatik oluşu ile de uzaktan tek kumanda ile rahatlıkla kontrol edilebilir, tek işçi ile kullanımı olduğu için ekstra bir işçi maliyetine ihtiyaç yoktur. Eğer firmalar isterlerse kolaylıkla bu makinanın kapasitesini arttırabilirler, ekstra mikser kullanımı ile kolaylıkla üretim daha hızlı ve fazla olacaktır.
30 m3 mobil beton santralinin kullanımı ile firmalar iş bitiminden sonra tekrar bu makinayı farklı bir iş için farklı bir arazide kullanmaya devam edebilirler, bu da zamandan ve maliyetten tasarruf imkanı sunar. Bu makine özellikle zemini zor olan araziler için çok fazla tercih edilmektedir.

13 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...