Satılık 60 lık Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Satılık 60 lık Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina
foto
foto

Satılık Fiyat :

100000 TL

İlan Tarihi :

07 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Çenelin kırıcılar içerisinde üretim kapasitesi en düşük olan 60lık çeneli kırıcılar, saatte 60 ton/ saat üretim kapasitesi ile tesislerde bulunmaktadır. Kırılacak olan malzemenin boyutu ne olursa olsun her malzemeyi ayarlanabilir çene yapısı sayesinde zorlanmadan kısa süre içerisinde daha küçük formlarda kullanılır hale getirebilmektedir. Malzemeleri sıkıştırma hareketi ile kırmaktadır. Malzeme, sabit ve hareketli çene arasındayken hareketli olan çenenin eksantrik hareketi vasıtası ile patlatarak kırmaktadır. Malzeme besleyici makinede vasıtası ile üstten verilir ve eksantrik döner tahrik şaftı kırılacak olan malzemeyi sabit bir çene ile ezmek için hareketli çeneyi çalkalar. 60lık çeneli kırıcılartahrik sistemi ise bir kayış- kasnak sistemi sayesinde yapılmaktadır. Agrega ve mineral işleme sanayide kullanılmaya uygun formda tasarlanmıştır. Daha çok primer kırıcı olarak kullanılmaktadır. Yüksek performans ile kullanılmaları nedeni ile firmalar tarafından tercih edilmektedirler.
Primer kırıcıların en büyük avantajları işletmelerde sekonder kırıcı olarak da kullanılma imkânlarıdır. Sekonder kırıcıların besleme ağız açıklığı, primer kırıcılara göre daha dar olmaktadır. Primer çeneli kırıcılar kırılacak olan malzemeleri 3- 5 kat daha küçültmektedir.
60lık çeneli kırıcıların teknik özelliklerine bakacak olursak;
• Maksimum besleme miktarı: 400 mm
• Motor gücü: 30-45 KW
• Ağız ölçüleri: 400 x 600 mm
• Kapasitesi: 50 – 75 ton/saat
• Ağırlık: 5 ton
• Çeneler ve aşınma plakaları 16 – 18 ton mangan krom bir metaldir ve en sert taşları kırmak için dizayn edilmiştir.
Güven Taş Makina tarafından üretimi yapılan tüm makinelerde olduğu gibi doğa ve çevreye zarar vermeyen formlarda üretilmektedir ve çalışma sırasında çevresine herhangi bir zarar vermeden üretim yapılmaktadır. Ayrıca kurulum ve montaj işlemleri sırasında hidrolik sistem yapısı sayesinde kısa süre içerisinde kurulum yapılarak üretim yapmaya hemen başlama imkanları yakalayabilirsiniz.

07 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...