Satılık 60 m3 Mobil Beton Santrali – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Satılık 60 m3 Mobil Beton Santrali – Güven Taş Makina
foto
foto
foto
foto foto foto

Satılık Fiyat :

131471 TL

İlan Tarihi :

13 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Sabit beton santrallerine göre daha çok avantajı olan mobil beton santralleri özellikle taşınabilme kolaylığı sayesinde iş bitiminden sonra firmalara farklı işler için de kullanım imkânı sunar. 60 m3 mobil beton santrali de düşük maliyet ile yüksek performans göstererek firmalara kazanç sağlayan bir makinadır. 60 m3 saatlik üretim kapasitesi ile genellikle orta bütçeli firmaların tercihidir.
Güven taş makina ürettiği 60 m3 mobil beton santrali Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiştir ve kullanımı sırasında da hiçbir şekilde çevreye insan sağlığına zarar vermez, bu yönden de dünya çapında kullanımı bulunmaktadır. Makinanın özel tasarım olması ile de her türlü zorlu araziye ve dar alana kolaylıkla yerleştirilir. Tek şase üzerine kurulu oluşu firmalara montaj ve demontaj işlemlerinde büyük kolaylık sunar. Firmalar farklı bir iş için ekstra bir makinaya ihtiyaç duymazlar. Hidrolik sistem ile çalışması bakım, onarım işlemlerini oldukça kolaylaştırır ve yedek parça değişiminde zaman kaybı olmaz, kesintisiz üretim imkânı verir. Full otomatik sisteme sahip oluşu ile de tek bir kişi ile kolaylıkla uzaktan makinaya müdahale edilebilmektedir. Her türlü zorlu arazi koşullarına rahatlıkla kurulum işlemi gerçekleştirilir, en kötü hava şartlarında bile üretim kapasitesini düşürmeden çalışmaya devam eder, bu yönden de firmalara büyük avantaj sağlar. Makinanın üretimi sırasında kullanılan malzemenin de oldukça dayanımı yüksek oluşu ile uzun süreli mukavemetli bir kullanım imkanı sunar, kötü hava koşullarında bile deformasyona uğramaz. İstenilirse makinanın performansı ek ekipmanlarla, mikserler ile kolaylıkla arttırılabilir. 60 m3 beton santrali düşük maliyet ile yüksek kapasitede üretim imkânı sunduğu için firmalar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Firmalar bu makinayı tercih ederken mutlaka kendi kapasitelerini de göz önünde bulundurarak tercih yapmalılardır.

13 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...