Satılık 90 lık Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Satılık 90 lık Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina
foto
foto
foto foto

Satılık Fiyat :

160000 TL

İlan Tarihi :

09 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

90lık çeneli kırıcılar en sert malzemelerin kırılma işlemi için kırma ve eleme tesislerinde bulunması gereken bir makinadır, ortalama olarak saatlik 150 ton ile 200 ton ürün kırma özelliğine sahiptir. Üretim kapasitesi yüksek olduğu için firmaların en çok tercih ettiği makinalardan biridir, aynı zamanda dayanımının da çok yüksek oluşu ile firmalara uzun süreli kullanım imkânı sunar. Firmalar çeneli kırıcı tercih ederken mutlaka kendi kapasitelerini göz önünde bulundurmalılardır, ayrıca çene seçimine de dikkat etmelilerdir. Bu makine genellikle madencilik sektöründe çok sık kullanılmaktadır, granit, balzat gibi malzemelerin kırılması için kullanılmaktadır. Makinanın primer ve sekonder kırıcılardan oluşmaktadır. İki adet çene yardımı ile malzemeler sıkıştırılır ve kırma işlemi gerçekleştirilir. Çenelerden biri sabit iken diğer ise ileri geri hareket etmektedir, bu da malzemenin istenilen kübik boyutta kırılmasını sağlamaktadır ve kaliteli malzeme üretimi gerçekleşir. Hidrolik çalışma sistemine sahip olduğu için bakım ve onarım işlemleri oldukça kolaydır, firmalar hiçbir şekilde makinanın onarım işlemlerinde sıkıntı yaşamazlar ve yedek parça değişimi de çok kolay bir şekilde halledilmektedir. Otomatik sistem oluşu ile de makine uzaktan tek kişi ile kumandalı sistemle kontrol edilebilmektedir. Bu da firmaların ekstra eleman ihtiyacını ortadan kaldırır ve maddi tasarruf sağlar.
90lık çeneli kırıcı üretiminde Güven taş makina Avrupa standartlarına uygun üretim yapmaktadır ve makinaların kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye, insan sağlığına zarar verilmemektedir. Bu yönden de bu 90lık çeneli kırıcılar tüm dünya da tercih edilen bir makinadır. Aynı zamanda her türlü arazi koşullarına da uyum sağlaması ile kesintisiz bir üretim imkanı verir , taşıma montaj işlemleri de oldukça kolaydır, bir gün içerisinde kolaylıkla istenilen araziye taşınarak kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilir.

09 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...