Satılık 90 m3 Mobil Beton Santrali – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Satılık 90 m3 Mobil Beton Santrali – Güven Taş Makina
foto
foto
foto
foto foto foto

Satılık Fiyat :

131471 TL

İlan Tarihi :

13 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

90 m3 mobil beton santrali, ar-ge çalışmaları sonucunda ileri teknoloji ile üretilmiş, Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiştir. Firmamızın ürettiği 90 m3 mobil beton santrali özel tasarımı sayesinde her alana kolaylıkla sığmaktadır ve kurlum işlemleri de çok kolay bir şekilde halledilir. Tek şase üzerine kurulu olduğu için bir gün içinde kolaylıkla tek tır ile taşınır ve kurulumu gerçekleştirilir. Makinanın kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar verilmez, bu yönden de dünya çapında tercih edilen bir makinadır.
90 m3 mobil beton santrali hidrolik çalışma prensibine sahiptir ve bakım onarım işlemleri oldukça kolay bir şekilde halledilir. Full otomatik oluşu ile de tek kişi ile rahatlıkla kontrol edilebilir, parça değişimi sırasında hiçbir şekilde üretim kesintiye uğratılmaz. İstenilen her türlü zorlu araziye kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilir ve iş bitiminden sonra firmalar tekrar bu makinayı kolaylıkla farklı işler için de kullanabilirler, ekstra bir makine maliyetine gerek kalmaz, maddi kazanım imkânı sunar. Düşük maliyet ile yüksek kapasiteli üretim kapasitesine sahip olduğundan dolayı da çok fazla kullanılmaktadır.
90 m3 mobil beton santrali çakıl, kum gibi malzemelerin su ile karıştırtılarak beton üretimini sağlarken yüksek kalitede ürün üretimi sağlar. Makinanın üretimi sırasında kullanılan çelik malzemeden dolayı dayanımı ve mukavemeti oldukça yüksektir, bu da firmalara uzun süreli bir kullanım imkânı sunar, kolay kolay deformasyon olmaz, en kötü hava koşullarında bile yüksek performans göstererek çalışır. Beton santralinin kapasitesinin arttırmak için ekstra ekipman tercih edilebilir, bu ekipmanlarda mikserlerdir. Çelik tonaj ağırlığı olarak da diğer makinalara nazaran yüksektir, bu yönden de firmalara avantaj sunan makine oldukça verimli çalışarak kaliteli ürün ortaya çıkartır.

13 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...