Satılık Mobil Eleme Yıkama Tesisi – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Satılık Mobil Eleme Yıkama Tesisi – Güven Taş Makina
foto
foto
foto
foto foto foto

Satılık Fiyat :

380000 TL

İlan Tarihi :

09 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Eleme ve yıkama tesisleri içerisinde kullanılan mobil eleme yıkama tesisleri yabancı madde uzaklaştırma ve kirleri kırılacak malzemelerin temizleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Sabit ve mobil olarak kullanılma avantajları da bulunmaktadır. Mobil olarak kullanılan makineler çalışma sahası içerisinde istenilen bir yere kolaylıkla taşınabilmekledir. Mobil olan makine sistemleri tek şase üzerine kurulmalarından dolayı dar alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca mobil makineler, dar ve engebeli alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle maden ocaklarında ve dere yataklarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Makineler üretim esnasında doğaya ve çevreye zarar vermeden güvenli üretim imkânları sağlamaktadır. Avrupa standartlarına ve CE sertifikalarına uygun olarak üretimi yapılan makineler hem Türkiye’de hem de yurt dışında kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Tesislerin içerisinde bulunan makinelerin tümü aynı üretim kapasitesine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede sorunsuz ve kaliteli üretimler gerçekleştirilebilmektedir.
Mobil Eleme Yıkama Tesisikullanım amacı olarak işletmelere gelen malzemelerin ilk olarak temizlenme ve kırma işlemlerinden sonra ise ayıklama işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacı ile üretilmektedir. Tek bir tesis ile işletmeler içerisinde hem kırma hem yıkama hem de eleme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi büyük avantajlar sağlamaktadır. Mobil eleme ve yıkama tesisi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de almakta olduğunuz makinelerin tamamen tesis şartlarınıza ve üretim kapasitelerinize uyum sağlayan bir yapıda olması gerektiğidir. Aksi takdirde üretim esnasında aksilikler yaşayabilir ve tesisleriniz içerisinde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sebeple makine satın alırken kullandığınız makinelerin birbirleri ile uyum içerisinde çalışması önemli olmaktadır. Mobil Eleme Yıkama Tesisiiçerisinde kullanılan makinelere bakacak olursak;
• Kırma Eleme ve Yıkama: Bir taş kırma ve eleme tesisinde olması gerek sistemlerin tamamına sahip olması ve tüm makinelerin mobil olarak üretilmesinden dolayı her arazide kullanılabilmektedir.
• Eleme ve Yıkama: Tesislerde kullanılan eleme ve yıkama makineleri, malzemelerin temizlenmesi ve boyutlarına göre ayıklanması işlemlerinde kullanılmaktadır.
• Eleme: Eleme makineleri ise tesis içerisinde titreşimli hareketler yaparak kırılan malzemelerin boyutsal olarak ayrılmasını sağlamaktadır.
Güven Taş makina tarafından üretilen eleme ve yıkama makineleri tamamen hidrolik malzemelerden meydana geldiklerinden dolayı kurulum, montaj, bakım ve onarım işlemleri kolaylıkla sağlanmaktadır. Sizler de firmamızdan makine satın aldığınızda kısa süre içerisinde gerçekleştirilecek olan nakil işlemleri ve kurulum olanakları ile kısa süre içerisinde üretime başlayabilirsiniz. Ayrıca teknik servis imkânları ile 7/24 firmamızda bulunan teknik servis olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli teknik personellerimiz ile makine tamiri ve onarım, parça değişimi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

09 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...