Satılık Vibrasyonlu Elek Sistemleri – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Satılık Vibrasyonlu Elek Sistemleri – Güven Taş Makina
foto
foto
foto
foto foto foto

Satılık Fiyat :

120000 TL

İlan Tarihi :

10 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Kırma ve eleme tesisleri içerinde bulunan titreşimli elek sistemleri, kırma işlemlerinden sonra parçalanan taş parçalarının boyutlarına göre birbirlerinden ayrılması işlemlerinde kullanılmaktadır. Titreşimli elek sistemlerinde makineler titreşimli hareket ettiklerinde dolayı az enerji maksimum üretim mantığına uygun olarak çalışmaktadırlar. Titreşimli elek sistemleri helezon yaylardan meydana gelmektedirler. Besleme ile makineye aktarılan malzemeler eleğin yüzeyine değdiği anda hızlanır ve bu şekilde de tüm malzemenin eleğin ortasında homojen bir şekilde dağılması sağlanmaktadır. Küçük parçalar hızlı eleme işlemleri ile altta geçerken, daha büyük parçalar ise daha yavaş hareket ettirilerek eleme işlemleri geçmektedir. Yatay elekler, doğrusal şekilde çalışırken; eğimli elekler ise yaklaşık 20 derece açı ile dairesel olarak hareket etmektedirler. Vibrasyon sistemleri sayesinde yüksek titreşim güçleri ile çalışmaktadırlar.
Titreşimli elek sistemlerinde titreşim sistemleri ayarlanabilir özelliklere sahiptir. Ana gövdelerinin çelikten yapılmış olmasından dolayı uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilme imkânları bulunmaktadır. Kullanımları kolay olan eleklerin yan kısımlarında bulunan merdivenler sayesinde bakım ve onarım işlemleri kısa süre içerisinde yapılabilmektedir. Elek sistemleri yapısal olarak bakıldığında ise çok katlı raf sistemleri bulundurmaktadır. Raflar arasındaki mesafe, ara malzemelerin değiştirilmesine imkân sağlayacak düzeyde tasarlanmıştır. Titreşimli elek sistemleri kullanım özellikleri bakımından hem sabit hem de mobil olarak kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Üretim kapasitesi olarak ise saatte ortalama 350 ton ile 400 ton arasında üretim yapabilmektedir. Firmalar ve işletmeler üretim ihtiyaçlarına göre diledikleri eleme sistemlerini seçebilmektedirler.
Titreşimli elek sistemleri ile temiz bir çalışma gerçekleştirilmek isteniyorsa kırma makinelerinin düzgün iş yapabilme kapasitesine sahip olması ve yapılmak istenen işin amaçlarına uygun olarak tasarlanmış olması gerekmektedir. Makineler üretim olanakları bakımından Avrupa ve CE standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede hem Türkiye’de hem de Avrupa’ nın birçok ülkesinde kullanıma uygun formlarda üretilmiştir. Ayrıca güvenlik standartları bakımından da oldukça yükse bir seviyede çalışılmaktadır. Olası iş kazalarını önlemek, can ve mal kaybına neden olmamak adına gerekli önlemler alınmıştır. Yüksek güvenlik imkânları sayesinde firmalar tarafından sık sık talep edilmektedir.
Güven taş makina tarafından üretimi yapılan titreşimli elek sistemleri bakım, onarım ve montaj işlemleri bakımından firmamıza bağlıdır. Kolay nakil işlemleri ve kısa süre içerisinde yapılan kurulum ve montaj işlemleri nedeni ile kısa süre içerisinde üretim yapma imkânlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren teknik servis imkânlarımız ile de herhangi bir arıza durumunda firmamız ile iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

10 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...