Sekonder Kırıcı Çeşitleri – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Sekonder Kırıcı Çeşitleri – Güven Taş Makina
foto
foto
foto
foto foto foto

Satılık Fiyat :

200000 TL

İlan Tarihi :

10 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Taş kırma ve eleme tesislerinde çok fazla kullanılan sekonder kırıcılar darbeli çalışma sistemi sayesinde firmalara istedikleri boyutta malzeme üretimi imkânı verirler. Özellikle istenilen tüm boyuttaki, en sert malzemelerin bile kırma işlemini profesyonel bir biçimde gerçekleştirerek kübik malzeme üretimini gerçekleştirir.Sekonderkırıcı ortalama olarak saatlik 600 ton ile 350 ton arasında bir üretim gerçekleştirmektedir. Firmalar bu makinayı tercih ederken kendi üretim kapasitelerini de göz önünde bulundurarak bir tercih yapmalıdırlar ki verimli bir üretim gerçekleştirebilesiniz. Çene ayarı yapılabilen bu sekonder kırıcının en büyük özelliği bu ayar sayesinde tüm boyutlardaki malzemelerin kırma işlemini gerçekleştirebiliyor oluşudur.
Güven taş makinasekonder kırıcı üretiminde Avrupa standartlarına uygun bir üretim yapmaktadır ve dayanımı yüksek malzemeler kullanarak makinayı uzun süreli olarak kullanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca her türlü zorlu hava koşullarında bile dayanımı yüksek bir makine olduğu için yüksek kapasitede üretim yaparak, üretimde kesintinin olmasını engeller, bu yönden de sizlere kaliteli ve verimli bir üretim gerçekleştirme fırsatı sunar. Sekonder kırıcı kullanımı sırasında da hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar vermemektedir, bu yönde nde tüm dünya çapında çok fazla kullanılmaktadır.
Sekonder Kırıcı Özellikleri
Sekonder kırıcılar full otomatik sistem ile çalışmaktadır ve bu özelliği ile tek bir kişi ile kumanda edilebilen bir makinadır. Özellikle yedek parça değişimi durumlarında hiçbir şekilde ekstra eleman ihtiyaç yoktur. Bakım ve onarım işlemleri de hidrolik sistem ile çalışması sayesinde oldukça kolay bir şekilde halledilmektedir. Firmalara kesintisiz üretim imkânı sunduğu için de hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayan bir makinadır. Oldukça avantajlı olan bu makinanın ürettiği ürünler genellikle yapı ve inşaat sektörlerinde çok sık kullanılmaktadır. Sekonder kırıcılar kurulumu ve taşınması ile de oldukça kolay makinalardır. Tek bir gün içerisinde tek tır ile kolaylıkla taşınma işlemi gerçekleştirilir ve en zorlu arazilere bile kolaylıkla kurularak çalışma performansına devam eder. Düşük maliyet ile yüksek kalite de kübik malzeme üretimi imkânı sunduğundan dolayı kırma eleme tesislerinde çok fazla tercih edilen bir iş makinasıdır. Rotor darbeli çalışma sistemi sayesinde çenelerden alınan malzeme darbelere uğrayarak kolaylıkla kırılmaktadır, istenilen tüm boyutlarda kübik malzemenin üretilmesi sağlanır ve kaliteli bir ürün ortaya çıkarılmış olunur. Tek bir şase üzerine oturtturulmuş olan bu makine aynı zamanda çelik gövdeden oluştuğu için de firmalara uzun süreli bir kullanım sunacağı için ekstra bir makine masrafına da gerek yoktur.

10 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...