Uygun Fiyatlar da Satılık 125 lik Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Uygun Fiyatlar da Satılık 125 lik Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina
foto
foto

Satılık Fiyat :

500000 TL

İlan Tarihi :

09 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Çeneli kırıcılar arasında üretim kapasitesi en yüksek olan kırıcı 125lik çeneli kırıcılar oldukça sert ve aşınması zor malzemelerin kırılmasında kullanılmaktadır. Demir, bazalt, granit, kireç taşı, dere taşı gibi malzemelerin kırılmasında kullanılmaktadır. Ayrıca ayarlanabilir çene yapısı sayesinde büyük ebatlardaki taşlarında makinelere girerek kırılması sağlanabilmektedir. Saatlik üretim kapasitesi olarak saatte 450- 500 ton aralığında taş kırabilmektedir. Tesislerde hem primer hem de sekonder kırıcı olarak kullanılabilmektedir. Makine diğer çeneli kırıcılarda olduğu gibi sıkıştırma kuvveti ile çalışmaktadır. Hareketli ve sabit çeneler arasında oluşan mekanik kuvvet etkisi ile kısa süre içerisinde taşları kırmakta ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Makinenin taş kırma ve üretim kapasitesi kırılacak olan taşların büyüklüğü ve sertliğine göre değişmektedir. Kırma işlemi yapılırken, çenelerden biri sabitken diğer çene ise belirli bir açıda ileri geri hareket ederek sıkışan kayayı parçalar. Daha sonra parçalanan kayalar ivme kazanarak çıkışa doğru ilerler.
125lik çeneli kırıcılarteknik özellikleri ise;
• Üretim kapasitesi: 350- 450 ton / saat
• Çene Ağız Çapı: 1250 x 1000 mm
• Motor gücü: 160 kW
• Toplam ağırlık: 38000 kg
• Maksimum Besleme: 850 mm
• Min – Max Çene Açıklığı: 100 – 250 mm
Güven taş makina tarafından üretimi yapılan her makinede olduğu gibi çeneli kırıcıların üretiminde de Avrupa standartları ve CE sertifikaları önem taşımaktadır. Yüksek güvenlik standartları ile üretim yapılmasından dolayı olası can ve mal kaybını önlemekte uygun çalışma imkânları sunmaktadır. Ayrıca makine satın aldığınız takdirde kurulum, montaj ve nakil işlemleri firmamız tarafından deneyimli montaj ekibi ile yapılmaktadır. Kısa süre içerisinde yapılan kurulum ve montaj işlemleri sayesinde kısa süre içerisinde makineleri kullanmaya ve üretim yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca 7/24 sağlanan teknik servis imkânlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

09 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...