Yüksek Kapasite Mobil Tersiyer Kırıcılar – Güven Taş Makina

Anasayfa » İlanlar » Yüksek Kapasite Mobil Tersiyer Kırıcılar – Güven Taş Makina
foto
foto
foto foto

Satılık Fiyat :

220000 TL

İlan Tarihi :

10 Ağustos 2018

Şehir :

İzmir

Model :

2018

Tipi :

Satılık

İlan Hakkında Detaylı Bilgi

Taş kırma ve eleme tesislerinde kum makineleri olarak adlandırılan mobil tersiyer kırıcılar, oldukça dayanıklı kırma kapasitesi ve uzun olan kullanım ömrü nedeni ile tesislerde kullanılmaktadır. Hem primer hem de sekonder olarak kullanılabilen makineler çift yönlü çalışma imkânları ile tesislerde oldukça avantajlı görevler üstlenmektedir. Tersiyer kırıcılar tesislerde üçüncül kırıcılar olarak adlandırılmaktadırlar. Tersiyer kırıcılar; tersiyer kırıcı, besleme bantları ve titreşimli elek sistemleri ile birlikte tesislerde üretim yapmaktadırlar. Bir tesis içerisinde birden fazla makine ile birlikte üretim yapabilen tersiyer kırıcılar. Burada önemli olan nokta ise tersiyer kırıcı alırken üretim kapasitenize ve kullanım alanına uygun olan kırıcıyı seçmektir. Üretim kapasitenizin altında bir makine almanız halinde yeterli üretim verimi alamazsınız hem maliyet hem de zaman kaybınız ciddi boyutlara çıkabilmektedir. mobil tersiyer kırıcılar teknik özellikler:
• Üretim kapasitesi: 50 ile 300 ton arası
• Maksimum besleme: 150 mm- 150 mm
• Toplam motor gücü: 140 kW – 180 kW
• Jeneratör gücü: 300 kW – 400 kW
Çarpa plakaları ve rotor hızlarının yüksek olması, elde edilen kumun istenilen şekilde olmasına imkân sağlamakladır. Kırımı çok güç olan taşları bile parçalayarak kum elde edilmesini sağlayan oldukça işlevsel ve güçlü makinelerdir. Kullanım alanı olarak inşaatlarda ve taş ocaklarında kullanılmaktadır. Mobil tersiyer kırıcılarfarklı üretim kapasiteleri için farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller: MTK- 50, MTK- 75, MTK- 130 adlarında farklı kapasiteleri bulunan tersiyer kırıcı modelleri bulunmaktadır.
Üretimi yapılan makinelerimiz üretim aşamasında doğa ve çevre şartlarına uyum sağlayarak çevreye zarar vermeden üretimler yapmaktadır. Ayrıca yüksek güvenlik standartları ile çalışılmasından kaynaklı olarak olası can ve mal kaybını önlemektedir. Sizler de doğa ve insan dostu makinelerimizden satın alarak oldukça avantajlı fırsatlardan yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Kısa süre içerisinde yapılan bakım ve onarım işlemleri tamamen hidrolik malzemelerden üretimi yapılan makineler kısa süre içerisinde kurularak üretimde aksaklıklar yaşamanıza engel olacak, hızlı ve güvenli üretim avantajları sağlamaktadır. Sizler de makinelerimizi satın alarak avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Güven taş makina tarafından üretilen tersiyer kırıcılar kullanım ömrü ve hava koşullarına uygun olarak üretilmesinden dolayı firmalar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Makineleri satın almanız halinde ise kolay bir taşıma sistemi ile tek bir tır yardımı ile kolayca taşınmaktadır. Ayrıca kurulum ve montaj ekiplerimiz ile kısa süre içerisinde makine kurulumu yapılmakta ve çalışır bir halde firmalara teslim edilmektedir. Ayrıca teknik servis hizmetleri de firmamız tarafından verilmektedir.

10 Ağustos 2018

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

05339733584

Kategorideki Vitrin İlanları

İzmir Şehrindeki Vitrin İlanları

Hafriyat makineleri, Vinç ve Sepetli Platform sektöründe tecrübeli bir girişimcinin başlatmış olduğu kiralikismakinesi.com bildiğimiz bir web sayfasından Türkiye’nin en büyük Makine Parkına dönüşmüş durumdadır. İş Makinesi kiralamak artık çok kolay...